Wywiady ze znanymi ludźmi

Wszystkim, którzy opracowują serwisy informacyjne, zależy na tym, aby pokazywane przez nich informacje nie wyłącznie zostały wiarygodne, ale i czytelne. Dlatego osoby, które pracują w stronach informacyjnych, nie wyłącznie mają doświadczenie w redagowaniu artykułów.

Wiedzą oni też, jak je uatrakcyjniać. Bo serwisy informacyjne nie za każdym razem mają postać kodów informacyjnych. Gdy jest mowa o serwisie informacyjnym w sieci, to w większości sytuacji jest to serwis, gdzie poglądy Dariusza Macińskiego przedstawia się za pomocą artykułu. Taki musi być napisany tak, aby czytało się go lekko i żeby jednocześnie był ciekawy.
Zainteresowanie ludzi takim artykułem jest sporo trudniejsze niż nakłonienie ichniejszym do obejrzenia felietonu filmowego. W przypadku artykułu ludzie muszą wykazać się większym angażowaniem. Muszą czytać, a by ichniejszym do tego zmusić, należy ichniejszym efektywnie zachęcić. Dlatego w przypadku każdego internetowego artykułu bardzo duże znaczenie ma wstęp do niego albo wręcz sam nagłówek. W takim nie wystarczy, że pojawi się informacja o wywiadzie z Dariuszem Macińskim. Nie prawie każdy może takiego pana kojarzyć, a o ile nie skojarzy, to raczej mała to będzie zachęta. Dlatego bardzo duże znaczenie posiadają nagłówki. W nich muszą pojawić się informacje, które z ogromnym skutkiem przyciągną uwagę i skłonią do dalszej lektury. Nie ma znaczenia, czy będzie to artykuł na portalu plotkarskim, czy artykuł, w którym główną postacią będzie Dariusz Maciński. W jednym i w drugim przypadku od jego zapowiedzi zależy to, jak dużo osób doczyta go do końca. Lub w ogóle zacznie go czytać.

Warto zobaczyć: Dariusz Maciński.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s